שירות לקוחות 050-228-6005 | מכירות 050-393-1365​

שאלות נפוצות

אנחנו מוכנים לכל שאלה 🙂

שאלה מעולה! 
כל מועמד במערכת עובר דרך תהליך הסינון שלנו. אתה תתבקש לעדכן את סטטוס המועמד/ת:
לא רלוונטי – מועמד/ת שלא מתאימ/ה למשרה
רלוונטי – מועמד שמתאים למשרה ותרצו להתקדם איתו
גויס – מועמד/ת שבחרתם להעסיק
זה עוזר למערכת ללמוד איזה עובדים הכי מתאימים לכם ולשלוח לכם מועמדים יותר רלוונטיים.

ב 84% מהמקרים אנו מצליחים לגייס, ב 16% מהמקרים אנו לא מצליחים לגייס, בשביל זה קיים ההחזר הכספי שלנו.

התהליך שבנינו הוא תהליך מאוד חדשני שמעורבת בו טכנולוגיה מתקדמת, בזכות זה אנו מצליחים לעזור למעל אלף עסקים לגייס מאות עובדים כל חודש במחירים מאוד אטרקטיביים , באותו רגע שהתהליך לא יהיה אוטומטי המחיר יעלה, במידה ולא גייסתם ועמדתם בתנאי התקנון מלאו טופס קצר והכסף יועבר לחשבונכם.

אתם בהחלט יכולים לגייס עובד לבד, אם יש לכם את הכישורים המתאימים, את הזמן הנדרש והרצון להשקיע אלפי שקלים על עלויות גיוס, אנחנו מציעים לעשות את הכל בשבילכם בצורה מקצועית חסכונית ומדויקת בעזרת מערכת טכנולוגית מתקדמת ובעזרת מומחי גיוס מובילים.

שאלה מעולה! המחירים שלנו מתחילים 659 ₪, תלוי בכמות הגיוסים שברצונכם לרכוש ובחבילה שברצונכם לרכוש.

מוזמנים להסתכל במחירון שלנו.

השירות שלנו מתאים לכל סוגי העסקים, אנו מספקים שירותי גיוס עובדים למעל ל 1450 עסקים בישראל מכל התחומים, ברשימת לקוחתינו תוכלו למצוא מסעדות, חברות הייטק, רשתות אופנה, חברות ניקיון, מפעלים, חברות נדלן, חברות פיננסיות, משרדי רואה חשבון, משרדי עורכי דין ועוד מאות עסקים נוספים.

בשלב זה המערכת מתחילה לעבוד בשבילכם!

המערכת תחפש במאגריה מועמדים רלוונטים, תפנה אליהם ותציע להם את המשרה, במידה והם מעוניינים במשרה המערכת תעשה ביניכם את החיבור, לאחר מכן המערכת תתחיל תהליך בדיקת התאמה של המועמד למשרה בעזרת מערכת בינה מלאכותית מתקדמת שתעזור לכם לגייס את העובד שהכי מתאים לכם.

חשוב מאוד שתשתמשו במערכת ותסמנו אם המועמדים רלוונטים עבורכם או לא, המערכת לומדת בכל פעם שתסמנו ותעזור לנו לשלוח לכם מועמדים מתאימים יותר. 

תוך כמה שעות מרגע ההרשמה תקבלו למייל קוד משתמש וסיסמא למערכת שבה תוכלו לנהל את תהליך הגיוס.

אנו יודעים לגייס עובדים לכל סוגי המקצועות, אנו מספקים שירותי גיוס עובדים למעל ל 1450 עסקים בישראל מכל התחומים שלהם גייסנו מגוון רחב של עובדים, ברשימת העובדים שגייסנו תוכלו למצוא מסעדות, חברות הייטק, רשתות אופנה, חברות ניקיון, מפעלים, חברות נדלן, חברות פיננסיות, משרדי רואה חשבון, משרדי עורכי דין ועוד מאות עסקים נוספים.

שנתחיל לגייס?

השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מגייסים בענק?
קטן עלינו

השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

תודה רבה!

נציג יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן