שירות לקוחות 050-228-6005 | מכירות 050-393-1365​

למה אנחנו

הכירו את היכולות שלנו

מחיר שובר שוק

קודם כל, אנו מציעים מחיר שובר שוק, בלי אותיות קטנות. פיתחנו את המערכת מתוך הבנה שיש לייעל את תהליכי הגיוס המיושנים ולהתאים אותם לחיי היום יום בעידן הנוכחי שבו כולנו, אנשי עסקים קטנים וגדולים כאחד, רוצים לחסוך שלושה משאבים עיקריים: זמן, כסף ואנרגיות אנחנו מבטיחים הליך גיוס חדשני ומתקדם, ללא בזבוז משאבים מיותרים, בצורה קלה ונעימה לשימוש. 

עובדים טובים יותר

המערכת שלנו מתאימה לאורח החיים העכשווי של עסקים. אנחנו לא צריכים לספר לכם על שגרת היום יום המטורפת שכולנו חיים בה. לפעמים מרגיש שהכל עבודה, עבודה, עבודה ושאולי גם אנחנו צריכים להתחבר למטען של אנרגיות באמצע היום. תהליך הגיוס הקלאסי מצריך כוח אדם מיותר, הרבה אנרגיות וכסף של צוותי גיוס ומנהלים שצריכים למקד את ההשקעה היום יומית שלהם ללא הסחות.

חסכון אדיר בזמן ומשאבים

בעבודת פיתוח המערכת שלנו עובדים בסינרגיה בעלי מקצוע שנבחרו בפינצטה, כל אחד מגיע מתחומו ומביא עימו את החלק הבלתי נפרד והייחודי שלו ל-mynextworker. הצוות שלנו מורכב מאנשי אבחון שתרמו לפיתוח מבדקי האישיות המשוכללים ומתקדמים שלנו ביניהם פסיכולוגים תעסוקתיים, מאבחנות פסיכוטכניות ומומחי משאבי אנוש. לפיתוח המערכת מהבחינה הטכנולוגית גייסנו את טובי המפתחים, המתכנתים ומומחי אבטחת מידע כדי לגרום לכל גלגלי השיניים לפעול בצורה הטובה ביותר ולייצר עבורכם את המוצר המתקדם, החדשני והיעיל ביותר.

יכולת טכנולוגית שמשנה את כללי המשחק

חזרנו ואמרנו שהמשאבים החשובים ביותר לבעל עסק הם זמן, כסף ואנרגיות. ההתעסקות הבלתי פוסקת בחלוקה בינהם במהלך יום עבודה, איפה וכמה כדאי להקדיש לכל משאב- מעייפת! לכן, אם יש הזדמנות לחסוך בהם לא משנה באיזה תחום, ניקח אותה בשתי ידיים. אנחנו פיתחנו שירות שיעזור לכם לייעל את תחום הגיוס בלי לבזבז כסף מיותר, בלי להשקיע את הזמן והאנרגיות לשווא. להפך, אנחנו נעזור לכם להתייעל עסקית על ידי מציאת כוח אדם בצורה מדויקת ונכונה לעסק.

מערכת דיגיטלית קלה לשימוש

אנחנו חיים את הדיגיטל, לוקחים איתנו את העבודה לכל מקום, ובכל תחום בחיינו אנחנו מחפשים את הקלות והפשטות, ואם אפשר שיהיה כמה שיותר מהר, בבקשה. לכן, שמנו דגש על התחברות מהירה, אינטואטיבית ופשוטה למערכת, אין צורך למלא כמויות בלתי נגמרות של פרטים, אין צורך ביצירת קשר טלפוני הכל קורה אוטומטית. אגב, המערכת שלנו ידידותית ותעזור לכם בכל מה שתצטרכו.

שנתחיל לגייס?

השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מגייסים בענק?
קטן עלינו

השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

תודה רבה!

נציג יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן